Навіщо потрібні системи для аналізу бізнесу?

Головним завданням систем, які переводять необроблену інформацію в більш зручну форму (Business Intelligence), є складання оцінки ефективності компанії. Для цього існує певна модель, що залежить від декількох цільових функцій. Якщо говорити коротко, то існують дані, а відповідно є і методика їх оцінки, а також модель взаємозв’язків між різними компонентами.

Попередні системи для бізнес-аналітики збирали лише ті значення даних, які є фактичними (фінансові, клієнтські, кадри і резерви), після чого система зупиняється. Зручно це саме завдяки детальному підходу, на раді директорів спостерігається не більше 20 показників на різних графіках. За цими даними зазвичай складають рекомендації.

Завдяки використанню на IT-Solutions сучасної бізнес аналітики ІТ можна отримати не тільки фактичне підсумкове значення, а й побачити, які компоненти в ньому враховуються і як вони на нього впливають. Потім можна цю модель доповнити іншими елементами, які будуть перераховувати значення в реальному часі. Подібні продукти аналізу є відмінними рішеннями для бізнес-аналітики і дозволяють подивитися до чого підведе корпорацію те чи інше прийняте рішення, складаючи при цьому стратегічну карту.

Comments are closed.