Калоприймачі – справжній порятунок для стомованих пацієнтів

Пацієнти зі стомою, які перенесли оперативні втручання на кишечнику, повинні відповідально підійти до вибору калоприемников, оскільки підбір неправильного типу пристрою може стати причиною погіршення стану шкіри, а в деяких випадках і виникнення серйозних ускладнень.
Калоприймач в Києві купити не складно, але слід уважно вивчити особливості типів цього пристрою. В цілому ж, калоприймачі це ємність, яка складається з двох структурних частин – це самоклеящаяся пластина і СТОМН запахонепроніцаемий мішок. Пристрої можуть бути однокомпонентними (являють собою моноліт мішка і пластини) і двокомпонентними, де пластина і мішок взаємозамінні.
Однокомпонетние кошти підходять в тому випадку, якщо шкіра навколо стоми характеризується нормальною чутливістю, а мішок не потребує заміни кілька разів на день. В іншому випадку краще зупинитися на двокомпонентному варіанті. Але, пластину не варто залишати на тривалий час, оскільки є ризик виникнення подразнення шкіри навколо отвору. Проте, дотримуючись нескладні правила гігієни можна вести звичне життя, і не турбуватися про виникнення неприємних запахів. Калоприймачі непомітні під одягом і надійно кріпляться до шкіри, а при бажанні можна використовувати додаткові ремені.

Comments are closed.