На Прикарпатті планують оздоровити більше ста тисяч дітей

Про це йшлося під час засідання координаційної ради з питань оздоровлення та відпочинку дітей за участю заступника голови облдержадміністрації Ігоря Пасічняка, повідомляють у прес-службі ОДА.
Цьогоріч на території Івано-Франківщини, за словами начальника управління молоді і спорту облдержадміністрації Ростислава Микитюка, функціонуватимуть  14 стаціонарних таборів різних форм власності.

Наразі оголошено тендер на закупівлю путівок у літні табори та обумовлено попередню кількість можливо придбаних путівок за рахунок коштів  з обласного бюджету на загальну суму  3 981 200 грн.

Окрім соціально незахищених категорій дітей, у літніх таборах цього року відпочиватимуть і діти учасників АТО, тимчасово переселених осіб, діти із сімей загиблих чи поранених під час подій на Майдані.

«Сьогодні ми спостерігаємо в області суттєве збільшення пільгових категорій дітей, якими держава  змушена опікуватись, – зазначив Ігор Пасічняк. – Однак фінансування на їхнє оздоровлення  не передбачене у повному обсязі. Тому актуальним наразі  є залучення коштів волонтерських організацій та допомоги від закордонних колег –  міст-побратимів».

Також на засіданні йшлося й про відпочинок юних іванофранківців у літніх відпочинкових закладах  Херсонщини,  у рамках домовленостей між Івано-Франківською та Херсонською областями, та оздоровлення за межами країни.

«Задля належного відпочинку та оздоровлення дітей, – зазначив Ростислав Микитюк, –  усі заклади перевірятиме новостворена комісія, а для педагогічного та медичного персоналу, який там працюватиме  проведуть  навчання»

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *